Součástí balení: uhlíkové kartáče, montážní klíč Regulace a stabilizace otáček. Plynulý rozběh Příkon: 860W Průměr kotouče: 125mm Otáčky: 3900-11000/min Hmotnost: 2,1kgÚhlová bruska PW1200ES garantuje stabilní výkon. umožňuje...
Kód produktu: PW1200ES | EAN: 6973934251685 | Výrobce:
Součástí balení: uhlíkové kartáče, montážní klíč Regulace a stabilizace otáček. Plynulý rozběh Příkon: 860W Průměr kotouče: 125mm Otáčky: 3900-11000/min Hmotnost: 2,1kg
Úhlová bruska PW1200ES garantuje stabilní výkon. umožňuje vyšší trvalé zatížení. Konstrukce stroje je koncipovaná jako prachu odolná. Příslušenství - montážní klíč. Balení karton.
Elektronická stabilizace otáček: bruska si sama hlídá nastavenou rychlost otáčení. I když na ni více zatlačíte nebo pracujete s tvrdším materiálem, otáčky neklesnou ani nekolísají. Díky tomu je práce plynulá, povrch je rovnoměrně opracovaný a nářadí se lépe ovládá. Výsledkem je přesnější práce, menší riziko poškození materiálu a vyšší komfort při používání.
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Příkon | 860 W |
| Průměr kotouče | 125 mm |
| Otáčky | 3900-11000 /min |
| Hmotnost | 2,1 kg |
| Vibrace | h=5,62 K=1,5 |
| Hladina akustického tlaku | Lpa=88 dB(A) Kpa=3dB(A) |
| Hladina akustického výkonu Lwa | Lpa=88 dB(A) Kpa=3dB(A) |
| Třída ochrany | II |
| Třída krytí | IP 20 |
| Měkký start | Ano |
| Regulace otáček | Ano |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více