Součástí balení: uhlíkové kartáče, montážní klíč Regulace otáček. Plynulý rozběh Příkon: 860W Průměr kotouče: 125mm Otáčky: 3900-11000/min Hmotnost: 2kgNapětí230 VFrekvence50 HzPříkon860 WOtáčky3900-11000 /minHmotnost2 kgPrůměr kotouče125 mmMěkký startAnoRegulace...
Kód produktu: PW1200E | EAN: 6972622480574 | Výrobce:
Součástí balení: uhlíkové kartáče, montážní klíč Regulace otáček. Plynulý rozběh Příkon: 860W Průměr kotouče: 125mm Otáčky: 3900-11000/min Hmotnost: 2kg
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Příkon | 860 W |
| Otáčky | 3900-11000 /min |
| Hmotnost | 2 kg |
| Průměr kotouče | 125 mm |
| Měkký start | Ano |
| Regulace otáček | Ano |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více