Výkonná úhlová bruska, určená k dělení, hrubování nebo kartáčování kovových/kamenných/keramických materiálů v podmínkách domácích i řemeslnických...
Kód produktu: 58109 | EAN: 4015671508065 | Výrobce: GÜDE
Výkonná úhlová bruska, určená k dělení, hrubování nebo kartáčování kovových/kamenných/keramických materiálů v podmínkách domácích i řemeslnických dílen (-> max. průměr kotouče: 230 mm).
Funkce Soft start (-> elektronická regulace rozběhového proudu; plynulý náběh otáček bez rázů), otočná oblouková rukojeť ± 90°, aretace upínacího vřetena pro snadnou/rychlou výměnu kotouče.
Motor 2.350 W, dvoubodový bezpečnostní spínač, 3 m přípojný elektrický kabel H05RN-F.
Konstrukce: převodová skříň z hliníkové slitiny, ergonomicky tvarovaná rukojeť s protiskluzovými vložkami a indikátorem napětí (-> LED dioda), polohovatelná přídavná rukojeť (-> 3 x 90°), rychloupínací ochranný kryt.
Příslušenství: kolíkový klíč, náhradní uhlíkové kartáče.
Celkové rozměry (d x š x v): 510 x 105 x 135 mm, třída ochrany: II, druh krytí: IP 20, hladina akustického výkonu LWA: 104,5 dB (A).
Volitelné příslušenství: ochranný kryt pro práci s řeznými kotouči (-> objednací číslo: 58169).
| Přípojka | 230 V~50 Hz |
| Jmenovitý příkon | 2.350 W |
| Volnoběžné otáčky | 6.500 ot./min. |
| Max. průměr kotouče | 230 mm |
| Závit hřídele brusky | M 14 |
| Šířka sestaveného zařízení v mm | 300 |
| Výška sestaveného zařízení v mm | 140 |
| Délka sestaveného zařízení v mm | 515 |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více