Vnitřní miniaturní IP kamera určená pro skrytou montáž. Zápustný pinhole objektiv 2,8 mm (úhel 100°). Integrovaný mikrofon. Rozlišení 4 Mpix s frekvencí 20 snímků/s. Noční režim elektronicky. Detekce pohybu. Funkce WDR a 3D-DNR zvyšující kvalitu obrazu v náročných...
Kód produktu: 2509-105 | EAN: 6939554935671 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Speciální |
| Řada | Pinhole Series |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.01 lux@F2.0 (Color, 30 IRE) 0.001 lux@F2.0 (B/W, 30 IRE) |
| Inteligentní funkce | Motion detection |
| Noční režim | digitální režim den/noc |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 100° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 × 1520 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 2688 × 1520@(1–20 fps )/2560 × 1440@(1–25/30 fps ) Vedlejší stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | 1/1 |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Alarm I/O | 2 vstupy: napěťový kontakt, 5 mA 3–5 VDC/1 výstup: beznapěťový kontakt, 1,000 mA 30 VDC/500 mA 50 VAC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 256 GB); NAS; Auto Network Replenishment (ANR) |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC; PoE (802.3af),Basic: 1.7 W (12 VDC); 2.7 W (PoE); Max.: 2.1 W (12 VDC); 3.5 W (PoE) (H.265 + WDR) |
| Materiál | kov |
| Barva | černá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více