Venkovní antivandal fisheye IP kamera řady WizMind. Panoramatický objektiv 360°/horizont 185°, IR přísvit 10 m, duální mikrofon a reproduktor pro obousměrnou komunikaci. Rozlišení 12 Mpix. Kamera je vybavena několika typy inteligentních detekcí, detekuje průchod, vstup do...
Kód produktu: 2304-004 | EAN: 6923172507631 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Panorama |
| Řada | WizMind |
| Snímací prvek | 1/1.7” 12Megapixel CMOS image sensor |
| Světelná citlivost | 0.01 Lux@F2.0 (Color, 30 IRE) 0.001 Lux@F2.0 (B/W, 30 IRE) 0 Lux (Illuminator on) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Technologie | People counting, Queue Management, Heat map |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 10 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 1,85 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 360° |
| Rozlišení | 12 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 4000 x 3000 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 12 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| Inteligentní videoanalýza | detekuje průchod, vstup do vyznačeného prostoru, tvorba heat map, počítání osob, správa front, reporty, statistiky |
| Nastavitelné funkce | DWDR, IVS, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, Motion detection, Defog, atd. |
| Audio I/O | integrovaný duální mikrofon a reproduktor (možnost obousměrné audiokomunikace) |
| Alarm I/O | 2 channel in: 5 mA 3V–5VDC / 2 channel out: 1000 mA 30 VDC/500 mA 50 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100/1000 Mbps) |
| Napájení | PoE+ nebo 12 VDC/Basic: 6.5 W (12 VDC); 6.1 W (PoE) Max. (ICR + IR intensity): 13 W (12 VDC); 13.9 W (PoE) Heating: 3 W (12 VDC); 3 W (PoE) |
| Typ PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Materiál | kov a plast |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více