Venkovní speciální IP kamera pro živé snímání údajů z přístrojů, měřáků, ostření 5-50 cm, bílý LED přísvit 0,5 m, vyhřívané čelní sklo, montážní sada, mikrofon, micro SD karta. Objektiv 3,6 mm (úhel záběru 80°, vertikální 64°). 5 Mpix s frekvencí 25...
Kód produktu: 2306-117 | EAN: 6923172546777 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Počet prvků | Speciální |
| Řada | Pinhole Series |
| Snímací prvek | 1/2.7" 5Megapixel Progressive scan CMOS |
| Světelná citlivost | 0.02 lux@F2.0 (Color, 30 IRE) 0.0002 lux@F2.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | Motion Detection |
| Noční režim | režim DEN/NOC - digitální |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 0,5 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 80° |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2560 x 1920 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 5 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | detekce pohybu |
| Nastavitelné funkce | SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, Mirror, Privacy Masking |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12 VDC/Basic: 2.2 W (12 VDC); 2.5 W (PoE) Max. (H.265+ warm light + WDR + motor driving+ glass heating): 5 W (12 VDC); 5.8 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Barva | černá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více