Benzínový generátor s invertorovou technologií Güde je vhodný pro napájení spotřebičů, citlivých na kolísání napětí (frekvence) elektrického proudu např. počítače, mobilní telefony...
Kód produktu: 40715 | EAN: 4015671699718 | Výrobce: GÜDE
Benzínový generátor s invertorovou technologií Güde je vhodný pro napájení spotřebičů, citlivých na kolísání napětí (frekvence) elektrického proudu např. počítače, mobilní telefony apod.
Vybavení - funkce
• trvalý (pracovní) výkon generátoru: 1000 W/230V
• jistič proti přetížení výstupního obvodu
• 1 x zásuvka 230 V , 2 x USB port
• jednoválcový 4taktní OHV motor 1,3 kW
• reverzní startovací systém
• doba provozu při 50% zatížení : 6hod.
• praktické držadlo pro snadné přenášení
| Zdvihový objem válce | 56 cm³ |
| Napětí | 1 x 230 V 1 x 12 V DC |
| Frekvence | 50Hz |
| Jmenovitý výkon generátoru | 1 kW |
| Maximální výkon | 1,3 kW |
| Objem nádrže | 3 l |
| Délka | 336 mm |
| Šířka | 327 mm |
| Výška | 306 mm |
| Hmotnost | 12,2 kg |
| Hlučnost | 95 dB (A) |
| Typ elektrocentrály | jednofázová |
| Palivo | benzín |
| Startování elektrocentrály | manuální |
| Výkon motoru | 1,3 kW • 1,7 HP |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více