Viking PN-961PD 10000mAh Powerbanka Viking PN-961PD 10000mAh je svým zpracováním, spolehlivostí a variabilitou, špičkou mezi záložními zdroji. Díky podpoře rychlého nabíjení a široké kompatibilitě je skvělým řešením pro každodenní použití i náročnější situace na...
Kód produktu: PN961B | EAN: 8595656505129 | Výrobce: VIKING
Viking PN-961PD 10000mAh
Powerbanka Viking PN-961PD 10000mAh je svým zpracováním, spolehlivostí a variabilitou, špičkou mezi záložními zdroji. Díky podpoře rychlého nabíjení a široké kompatibilitě je skvělým řešením pro každodenní použití i náročnější situace na cestách. Zároveň poskytuje pokročilou ochranu jak pro samotnou powerbanku, tak pro připojená zařízení.
Díky kapacitě 10000mAh (37Wh) a maximálnímu výkonu až 18 W nabízí perfektní rovnováhu mezi výkonem, hmotností a snadnou přenositelností. Bez problémů zvládne pohotové dobití mobilních telefonů, tabletů, čteček knih, GPS navigací, kamer, svítilen a další běžné elektroniky.
.jpg)
Klíčové vlastnosti:
Maximální flexibilita - nabíjejte rychle a bez omezení
2x výstupní USB-A porty Vám zajistí připojení až 2 různých zařízení současně! Výstupní USB-A podporuje i rychlonabíjení třídy QUALCOM QC3.0 max 12V (18W) a druhé výstupní USB-C podporuje nabíjecí protokol PD 3.0 taktéž s nabíjecím výkonem až 18W.
3x vstupní konektory Vám zajistí nabíjení powerbanky jakýmkoliv kabelem, který máte při sobě. Powerbanka podporuje vlastní nabíjení přes USB-C, Apple Lightning a micro USB. Konektor micro USB a USB-C podporuje rychlonabíjení powerbanky (18W max).
.jpg)
Podpora rychlonabíjení PD 3.0 a QC 3.0
Powerbanka Viking PN-961PD 10000 mAh podporuje rychlé nabíjení PD 3.0 (Power Delivery) a QC 3.0 (Quick Charge), takže kompatibilní zařízení – jako jsou telefony nebo tablety – nabijete výrazně rychleji než běžnou nabíječkou. Funguje s Androidem i Apple zařízeními, pokud podporují rychlonabíjení.
Vestavěný inteligentní čip (MCU) automaticky rozpozná připojené zařízení a upraví výstupní výkon tak, aby bylo nabíjení rychlé, bezpečné a šetrné k baterii.
_popis.jpg)
Obsah balení:
1 ks Powerbanka Viking PN-961PD 10000mAh
| Technické specifikace: | |
| Značka: | Viking |
| Model: | PN-961PD 10000mAh |
| Kapacita: | 3.7 / 10000mAh / 37Wh |
| Baterie: | Li-pol |
| Rozměr: | 145.5*72.8*14.3mm |
| Hmotnost: | 220g |
| Výstupní USB-A (QC3.0): | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18 W max) |
| Výstupní USB-C (PD3.0): | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18 W max) |
| Vstupní micro USB: | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Vstupní USB-C: | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Vstupní Apple Lightning: | 5V/2A |
| Min. počet nabití: | 500x |
| Nabíjecí doba: | s podporou QC/PD cca 2hod. |
| Příslušenství: | micro USB nabíjecí kabel |
| Certifikace: | CE, FC, Rohs |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.

Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více