Viking PN-964PD 27000mAh, 145W Powerbanka Viking PN-964PD 27000mAh je svým zpracováním, spolehlivostí a variabilitou, špičkou mezi záložními zdroji. Díky podpoře rychlého nabíjení a široké kompatibilitě je skvělým řešením pro každodenní použití i náročnější situace na...
Kód produktu: PN964PD | EAN: 8595656508946 | Výrobce: VIKING
Viking PN-964PD 27000mAh, 145W
Powerbanka Viking PN-964PD 27000mAh je svým zpracováním, spolehlivostí a variabilitou, špičkou mezi záložními zdroji. Díky podpoře rychlého nabíjení a široké kompatibilitě je skvělým řešením pro každodenní použití i náročnější situace na cestách. Zároveň poskytuje pokročilou ochranu jak pro samotnou powerbanku, tak pro připojená zařízení. Powerbanka také podporuje funkci Pass-through současného nabíjení a vybíjení.
Díky kapacitě 27000 mAh (97.2Wh) a maximálnímu výkonu až 145 W nabízí perfektní rovnováhu mezi výkonem, hmotností a snadnou přenositelností. Bez problémů zvládne pohotové dobití mobilních telefonů, tabletů, čteček knih, GPS navigací, kamer, svítilen a další běžné elektroniky. Díky vysokému výkonu je také ideální pro nabití notebooků.

Klíčové vlastnosti:

Maximální flexibilita - nabíjejte rychle a bez omezení
1x výstupní USB-A port a 2x USB-C Vám zajistí nabíjení až 3 různých zařízení současně! USB-A port podporuje rychlonabíjení podle standardu QC s maximálním výkonem 60W. Dva USB-C porty slouží jako vstup i výstup a každý podporuje rychlonabíjení PD s maximálním výkonem 145W.
Powerbanka tak podporuje i vlastní rychlonabíjení stejným výkonem až 100W vstup.

Podpora rychlonabíjení PD a QC
Powerbanka Viking PN-964PD 27000mAh podporuje moderní technologie rychlého nabíjení PD (Power Delivery) a QC (Quick Charge), díky kterým nabijete kompatibilní zařízení mnohem rychleji než běžnou nabíječkou – například mobil až na 50 % kapacity za krátkou dobu. Funguje jak s Androidem, tak s Apple zařízeními, pokud podporují rychlé nabíjení.
Vestavěný inteligentní čip (MCU) automaticky rozpozná připojené zařízení a upraví výstupní výkon tak, aby bylo nabíjení rychlé, bezpečné a šetrné k baterii.

Obsah balení:
1 ks Powerbanka Viking PN-962PD 20000mAh
| Technické specifikace: | |
| Značka: | Viking |
| Model: | PN-964PD 27000mAh |
| Kapacita baterie: | 3.6V / 27000mAh / 97.2Wh |
| Baterie: | Li-ion polymer |
| Rozměr: | 15.2 x 5.4 x 4.2 cm |
| Váha: | 560g |
| USB-A výstup: | 10V/2.25A; 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 15V/3A (60W max.) |
| USB-C 1 výstup/vstup: | 5V/3A; 9V/3A ;12V/3A; 15V/3A ; 20V/5A (100W max.) |
| USB-C 1 výstup/vstup: | 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 15V/3A; 20V/5A (100W max.) |
| Nabíjecí doba: | s podporou QC/PD cca 4 hod. |
| Min. počet nabití: | 800x (garance min. počtu nabití, při kterém neklesne kapacita pod 80% původní kapacity baterie) |
| Příslušenství: | návod v ČJ, USB-A - USB-C kabel |
| Certifikace: | CE, FC, Rohs |

Powerbanka Viking PN-964PD disponuje inteligentním sdílením výstupního výkonu
| Inteligentní sdílení výstupního výkonu | |
| USB-C1 + USB-C2: | 100W + 45W |
| USB-C1 + USB-A: | 100W + 45W |
| USB-C2 + USB-A: | 15W |
| USB-C1 + USB-C2 + USB-A: | 100W + 15W + 15W |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.

Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více