Mikroprocesorem řízený otřesový detektor s autokalibrací. Citlivost se nastavuje v režimu kalibrace, v kterém se do paměti detektoru ukládá intenzita úderu a otřesů, při kterých má dojít k vyvolání poplachu.Typ detektorupiezoelektrickýDosah /poloměr/beton 1,5 mDosah...
Kód produktu: 0701-022 | EAN: 8595584600224 | Výrobce: Optex
| Typ detektoru | piezoelektrický |
| Dosah /poloměr/ | beton 1,5 m |
| Dosah /poloměr/ | cihla stěna 2,5 m |
| Dosah /poloměr/ | ocel 3,0 m |
| Dosah /poloměr/ | PVC 2,25 m |
| Dosah /poloměr/ | dřevo 3,5 m |
| Napájení | 9 - 16 V= |
| Proudový odběr | max. 17 mA |
| Poplachový výstup | NC, 24 V=, 100 mA |
| Tamper výstup | NC, 24 V=, 50 mA |
| Paměť poplachů | ano |
| Optická indikace | oranžová/červená/zelená LED |
| Barva krytu | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více