Digitální detektor do vnitřního prostředí s IR antimaskingem. Antimasking detekuje zastínění detektoru. Otočením čočky lze nastavovat charakteristiku na širokou (15 x 15 m 85°) nebo úzkou dlouhou (24 x 2 m 5°). Detektor používá algoritmy pro eliminaci ostrého slunečního...
Kód produktu: 2304-100 | EAN: 8595584657310 | Výrobce: Optex
| Typ detektoru | PIR |
| Prostředí | vnitřní |
| Antimasking | ano IR |
| Snímací charakteristika | vějíř |
| PET imunita | ano |
| Dosah | 24 m |
| Montážní výška | 2 - 3 m |
| Pokrytí | 15 m, 85° |
| Pokrytí | 24 m, 5° |
| Napájení | 9,5 - 16 V= |
| Max. proudový odběr | 18 mA |
| PIR senzor | quad |
| Poplachový výstup | NC |
| Tamper krytu | ano, NC |
| Tamper sejmutí ze zdi | ano |
| Antimasking výstup | NC |
| Pracovní teplota | -20 až 50°C |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více