Venkovní solární LED světlo Viking SR15L Viking SR15L nabízí spolehlivé a moderní osvětlení pro vaši zahradu, chodník i příjezdovou cestu – praktické řešení s dlouhou životností. Tento elegantní sloupkový model nabízí teplé a příjemné světlo (3000 K) s vysokou...
Kód produktu: VSR15L | EAN: 8595656503484 | Výrobce: VIKING
Viking SR15L nabízí spolehlivé a moderní osvětlení pro vaši zahradu, chodník i příjezdovou cestu – praktické řešení s dlouhou životností.
Tento elegantní sloupkový model nabízí teplé a příjemné světlo (3000 K) s vysokou barevnou věrností a svítivostí až 500 lumenů, díky čemuž se stane užitečným i designovým doplňkem vašeho venkovního prostoru.
Viking SR15L je vybaven moderní technologií ALS2.3, která zajišťuje konzistentní výkon i při nepříznivých světelných podmínkách.
Díky variabilní instalaci jej můžete snadno připevnit do pevného povrchu pomocí šroubů nebo jednoduše zapíchnout do země pomocí bodáku.
.jpg)
.jpg)
Viking SR15L je ideální volbou pro každého, kdo hledá spolehlivé, bezúdržbové a elegantní venkovní osvětlení.
Použitý monokrystalický solární panel disponuje výkonem 4,4 V/1,4 W. Pokud venku panují nevhodné podmínky, světlo Viking SR15L dokáže fungovat až 3 dny. S odolností proti vodě a prachu (IP65) je připraven na jakékoliv venkovní podmínky.
Díky jednoduchému designu a praktickému způsobu instalace se Viking SR15L skvěle hodí k příjezdovým cestám, zahradním chodníkům, ke vchodu nebo jako decentní osvětlení terasy.
.jpg)
Obsah balení:
1 ks - Venkovní solární LED světlo Viking SR15L
1 ks - Instalační sada
| Technické specifikace světla: | |
| Model: | Venkovní solární LED světlo Viking SR15L |
| Svítivost: | 500 lm |
| Barva světla: | 3000k Ra>70 |
| Typ světla: | LED (OSRAM) 3030, 6ks |
| Doba osvětlení za nevhodných podmínek: | >3 dny |
| Režim ovládání: |
tlačítko, ON/OFF stisknutím na 1,5s krátkým stisknutím se změní režim osvětlení |
| Režim osvětlení: |
M1: 25 % do svítání |
| Technologie: | ALS2.3 |
| Ochrana: | IP65 / IK04 |
| Materiál: | ABS + hliník |
| Instalační vzdálenost: | 4m |
| Pokrytí oblasti osvětlení: | 0,5m2 |
| Rozměry: | 9 x 8,5 x 56,2 cm |
| Technické specifikace solárního panelu: | |
| Typ: | Monokrystalický křemík |
| Výkon: | 4.4V/ 1.4W |
| Technické specifikace baterie: | |
| Typ baterie: | Li-ion |
| Kapacita: | 3,7V/7,4Wh, 2000mAh |
| Teplota nabíjení/vybíjení: | -10~55°C/-20~60°C |
| Doba nabíjení: | 7h |
| Účinnost: | 160lm/W |
| Hmotnost celého produktu: | 655g |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.

Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více