Venkovní solární LED světlo Viking SR38 Osvětlete svůj venkovní prostor s moderním a energeticky úsporným venkovním solárním LED světlem Viking SR38. Toto nástěnné světlo poskytuje jasné osvětlení (4000 K) s vysokou barevnou přesností a svítivostí až 700...
Kód produktu: VSR38 | EAN: 8595656504290 | Výrobce: VIKING
Venkovní solární LED světlo Viking SR38
Osvětlete svůj venkovní prostor s moderním a energeticky úsporným venkovním solárním LED světlem Viking SR38. Toto nástěnné světlo poskytuje jasné osvětlení (4000 K) s vysokou barevnou přesností a svítivostí až 700 lm.
Světlo je vyzařováno ze dvou míst, a to z vrchní části (200 lumenů) a ze spodní části (500 lumenů). Podle potřeby si můžete vybrat ze čtyř režimů svícení. Viking SR38 disponuje robustním provedením s certifikovaným stupněm odolnosti IP65, což jej činí odolným proti povětrnostním podmínkám.


Viking SR38 představuje skvělou volbu pro všechny, kteří hledají moderní a energeticky úsporné osvětlení venkovních prostor. Díky možnosti montáže na stěnu nebo připevnění pomocí stahovacích pásek se snadno přizpůsobí jakémukoli exteriéru.
Použitý monokrystalický solární panel disponuje výkonem 4,4 V/1,7 W. Pokud venku panují nevhodné podmínky, světlo Viking SR38 dokáže fungovat až 7 dní.
Venkovní solární LED světlo Viking SR 38 je ideální pro použití na zahradě, příjezdové cestě, terase nebo u vchodových dveří.

Obsah balení:
1 ks - Venkovní solární LED světlo Viking SR38
| Technické specifikace světla: | |
| Model: | Venkovní solární LED světlo Viking SR38 |
| Svítivost: | 700 lm MAX. (horní světlo 200 lm, dolní světlo 500 lm) |
| Barva světla: | 4000K, Ra>70 |
| Typ světla: | LED 2835, 21ks |
| Světelné pokrytí: | 7,8m2 |
| Doba osvětlení za nevhodných podmínek: | >7 dní |
| Režim ovládání: |
tlačítko, ON/OFF stisknutím na 1,5s krátkým stisknutím se změní režim osvětlení |
| Režim osvětlení: | M1:25% do svítání M2:50% do svítání M3:75% do svítání M4:100% do svítání |
| Technologie: | ALS2.3 |
| Ochrana: | IP65 |
| Materiál: | ABS+PC |
| Montážní výška: | 2,5m |
| Rozměry: | 17,5 x 12,4 x 5 cm |
| Technické specifikace solárního panelu: | |
| Typ: | Monokrystalický |
| Výkon: | 4,4V/1,7W |
| Technické specifikace baterie: | |
| Typ baterie: | Li-ion |
| Kapacita: | 3,7V/7,4 Wh |
| Teplota nabíjení/vybíjení: | -10~+55°C |
| Doba nabíjení: | 5,5h |
| Účinnost: | 160lm/W |
| Hmotnost celého produktu: | 415g |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.

Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více