Venkovní solární LED světlo D26 Solární LED světlo s 26 vysoce svítícími LED diodami je ideální k osvětlení venkovních prostor bez možnosti připojení k elektrické síti, jako je např. zahrada, vstup do domu atd. Díky solárnímu napájení je...
Kód produktu: D26 | EAN: 8595656509158 | Výrobce: VIKING
Venkovní solární LED světlo D26
Solární LED světlo s 26 vysoce svítícími LED diodami je ideální k osvětlení venkovních prostor bez možnosti připojení k elektrické síti, jako je např. zahrada, vstup do domu atd. Díky solárnímu napájení je LED světlo zcela soběstačné a nezávislé na napájení z elektrické sítě. Jeho instalace je velice jednoduchá. Ať už světlo nainstalujete na zeď, nebo zapíchnete do země, jste schopni osvětlit jakékoliv prostory za několik okamžiků a bez další potřeby kabeláže.

Baterie v solárním světle poskytuje dostatečný výkon pro celonoční osvětlení. Doba svitu záleží na intenzitě světla. Podle vybraného světelného režimu vám LED světlo vydrží svítit 8-15 hodin.

Další výhodou, kromě jednoduché montáže a mobility, je individuální nastavení intenzity osvětlení dle aktuální potřeby. Rozptyl světla je až do 120° ! Odolnost proti dešti a vodě IP65 chrání světlo před přírodními vlivy, jako je déšť, stříkající voda, prudký vítr s deštěm, sníh atd. Světlo vám osvětlí cestu za každého počasí.

Klíčové vlastnosti:

| Technické specifikace | |
| Označení | VIKING D26 |
| Solární panel: | 5,5V/1W |
| Svítivost: | 650 lm |
| Počet LED: | 26 ks |
| Typ baterie: | Li-ion baterie 2200mAh/3,7V |
| Stupeň ochrany: | IP65 (platí pouze v případě, že jsou všechny vstupní i výstupní konektory zakryté např. silikonovým ochranným krytem) |
| Rozptyl světla: | 120° |
| Režimy: | 30%, 50%, 100% |
| Rozměr světla | 250 x 90 x 140 mm |
| Certifikace: | CE, RoHS, FCC |
| Velikost balení: | 195 x 135 x 60 mm |
| Hmotnost produktu: | 240g |
| Nabíjecí čas: | cca 8h |
| Materiál: | ABS+PC |
| Barva světla: | bílá, 6000K |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.

Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více