Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR35 Viking SR35 je perfektní volbou pro osvětlení zahrad, dvorků či vchodů, s maximálním důrazem na úspornost a jednoduchou instalaci. Toto nástěnné světlo poskytuje jasné osvětlení (4000 K) s vysokou barevnou...
Kód produktu: VSR35 | EAN: 8595656504672 | Výrobce: VIKING
Viking SR35 je perfektní volbou pro osvětlení zahrad, dvorků či vchodů, s maximálním důrazem na úspornost a jednoduchou instalaci. Toto nástěnné světlo poskytuje jasné osvětlení (4000 K) s vysokou barevnou přesností a svítivostí až 1000 lm. Podle potřeby si můžete vybrat ze čtyř režimů svícení.
PIR senzor má 120° úhel detekce a 5metrový dosah. Viking SR35 disponuje robustním provedením s certifikovaným stupněm odolnosti IP65.


Solární světlo Viking SR35 s PIR senzorem nabízí nejen vysokou účinnost a spolehlivost, ale také jednoduchou instalaci a snadné ovládání.
Venkovní LED světlo jednoduše připevníte na vámi zvolené místo a díky solárnímu napájení bude osvětlení Viking SR35 bezúdržbové. Pokud venku panují nevhodné podmínky, světlo Viking SR35 dokáže fungovat až 7 dní.
Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR35 je ideální pro použití na zahradě, příjezdové cestě, terase nebo u vchodových dveří.

Obsah balení:
1 ks - Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR35
| Technické specifikace světla: | |
| Model: | Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR35 |
| Svítivost: | 1000 lm |
| Barva světla: | 4000K, Ra>70 |
| Typ světla: | LED 2835, 20ks |
| Doba osvětlení za nevhodných podmínek: | >7 dní |
| Režim ovládání (vypínač ON/OFF): |
1. ON/OFF stisknutím na 1,5s |
| Režim osvětlení: | Režim M1: 20% jas světla do svítání Režim M2: 10% jas světla (PIR 30s) do svítání Režim M3: 0% jas světla (PIR 30s) do svítání Režim M4: 100% jas světla do svítání |
| Indikace režimu: |
|
| Technologie: | ALS2.4 |
| Ochrana: | IP65 |
| Materiál: | ABS+PC |
| PIR : | 120°, 5m.Max |
| Rozměry: | 15,2 x 12,1 x 5,5 cm |
| Technické specifikace solárního panelu: | |
| Typ: | Monokrystalický |
| Výkon: | 4,4V/2W |
| Technické specifikace baterie: | |
| Typ baterie: | Li-ion |
| Kapacita: | 3,7V/7,4Wh |
| Teplota nabíjení/vybíjení: | -10°C~60°C |
| Doba nabíjení: | 4,5h |
| Účinnost: | 160lm/W |
| Celková hmotnost: | 450g |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.

Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více