Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR26 Solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR26 je perfektní volbou pro bezpečné a spolehlivé osvětlení venkovních prostor vašeho domova nebo pozemku. Toto nástěnné světlo poskytuje jasné osvětlení...
Kód produktu: VSR26 | EAN: 8595656504313 | Výrobce: VIKING
Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR26
| Technické specifikace světla: | |
| Model: | Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR26 |
| Svítivost: | 1000 lm |
| Barva světla: | 4000K, Ra>70 |
| Typ světla: | LED 2835, 20ks |
| Doba osvětlení za nevhodných podmínek: | >10 dní |
| Režim ovládání: |
tlačítko, ON/OFF stisknutím na 1,5s krátkým stisknutím se změní režim osvětlení |
| Režim osvětlení: | M1:25 % do svítání M2:10% + PIR (30S) do svítání M3:0%+PIR(30S) do svítání M4:100% do svítání |
| Indikace režimu: |
Při změně režimu osvětlení bliká indikátor světla podle daného režimu: M1: 1, M2: 2, M3: 3, M4: 4 |
| Technologie: | ALS2.3 |
| Ochrana: | IP54 |
| Materiál: | ABS+AS |
| Montážní výška: | 2,5m |
| PIR : | 120°, 5m.Max |
| Rozměry: | 15,1 x 13 x 13,7 cm |
| Technické specifikace solárního panelu: | |
| Typ: | Monokrystalický |
| Výkon: | 4,86V/1,5W |
| Technické specifikace baterie: | |
| Typ baterie: | Li-ion |
| Kapacita: | 3,7V/7,4Wh |
| Teplota nabíjení/vybíjení: | 0~45°C/-20~60°C |
| Doba nabíjení: | 7h |
| Účinnost: | 160lm/W |
| Hmotnost celého produktu: | 400g |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.

Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více