Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking M328 Solární LED světlo s pohybovým senzorem a s 328ks vysoce svítícími LED diodami je ideální k osvětlení venkovních prostor bez možnosti připojení k elektrické síti, jako je např. zahrada, vstup do domu...
Kód produktu: M328 | EAN: 8595656506041 | Výrobce: VIKING
Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking M328

| Technické specifikace: | |
| Označení | VIKING M328 |
| Solární panel: | Polykrystalický, 5.5V, 2W |
| Svítivost: | 3000lm |
| Počet LED: | 328ks |
| Typ baterie: | Li-ion baterie 2500mAh/3,7V |
| Stupeň ochrany: | IP65 |
| Detekce pohybu do: | 3-5m |
| Pozorovací úhel čidla: | 120° |
| Rozptyl světla: | 270° |
| Režimy: | plné světlo, tlumené světlo + pohybem aktivované plné světlo, stálé tlumené světlo |
| Rozměr světla | 170*58*104mm |
| Certifikace: | CE, RoHS |
| Hmotnost produktu: | 220g |
| Hmotnost balení: | 270g |
| Nabíjecí čas: | 8h |
| Materiál: | ABS+PC |
| Barva světla: | bílá, 6000K |




Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.

Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více