Výrobek je bezdrátovým komponentem systému JABLOTRON 100+. Slouží k prostorové detekci pohybu osob v interiéru budov. Oproti standardním PIR detektorům pohybu z řady JABLOTRON 100+ je tento detektor určen pro instalaci na strop. Detektor je kompatibilní pouze s ústřednou JA-103K a...
Kód produktu: 0109-810 | EAN: 8595614117272 | Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | bezdrátový stropní PIR |
| Napájení | Až 2x CR123A (3 V/1500 mAh) |
| Životnost baterií | 1x CR123A 2 roky/2x CR123A 4 roky |
| Pracovní frekvence | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Dosah signálu | až 300 m (volný terén) |
| Montážní výška | 2,5 - 3,5 m nad úrovní podlahy |
| Úhel záběru (horizontální) | 360°/11 m (ve 3,5 m instalační výšky) |
| Kompatibilita | F-Link 2.0.0 a vyšší |
| Barva krytu | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více