Sběrnicová siréna pro vnitřní prostředí JA-110A je určena k akustické signalizaci poplachu, dále příchodového a odchodového zpoždění a aktivace výstupů PG v zabezpečovacím systému.Typ sirényna BUS sběrniciTyp sirénypiezo elektrická, 85 dB/mAdresace detektoru v...
Kód produktu: 0101-663 | EAN: 8594052537482 | Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ sirény | na BUS sběrnici |
| Typ sirény | piezo elektrická, 85 dB/m |
| Adresace detektoru v systému | jedna pozice |
| Napájení | ze sběrnice ústředny 12 V (9 ... 15 V) |
| Proudový odběr | 5 - 30 mA |
| Funkce | Alarm Verification (ověřování poplachů) |
| Funkce | akustická signalizace poplachu, příchodového a odchodového zpoždění |
| Ovládání PGM výstupů | pomocí tlačítka lze ovládat PGM v systému |
| Provedení krytu | plast |
| Barva krytu | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více