Slouží pro prodloužení komunikační vzdálenosti a zvýšení spolehlivosti přenosu v rozsáhlých instalacích. Opakuje signál všech jednosměrných periferií z JABLOTRON 100+. Podporuje i neadresné PG moduly, jednosměrné klíčenky a klíčenky JA-15xJ MS.Typ moduluJednosměrný...
Kód produktu: 0103-082 | EAN: 8595614115377 | Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ modulu | Jednosměrný opakovač signálu |
| Napájení | 110 – 230 V AC/50 – 60 Hz |
| Proudový odběr | max. 1 W (při 230 V AC) |
| Záložní akumulátor | NiCD 4,8V 900 mAh (BAT-4V8-N900) |
| Životnost akumulátoru | cca 4 roky |
| Frekvence | 868 MHz |
| Dosah | cca 300 m (volný terén) |
| Anténa | vnitřní |
| Určeno pro | Detektory řady JA-15x |
| Určeno pro | Detektory řady JA-18x |
| Určeno pro | Klíčenky JA-154J MS, JA-152J MS, JA-164J, JA-162J |
| Určeno pro | PG moduly JA-150N, JA-151N |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více