Bezdrátová IR optická závora JA-150IR je určena k indikaci narušení prostoru protnutím optické spojnice mezi vysílačem a přijímačem. Jedná se o výrobek firmy Optex, doplněný vysílači kompatibilními se systémem JABLOTRON 100+.Typ zařízeníbezdrátová závora se 2...
Kód produktu: 0105-774 | EAN: 8594052539721 | Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | bezdrátová závora se 2 paprsky |
| Napájení | 4 x Lithiová baterie typ LSH20 (3,6 V / 13 Ah) |
| Životnost baterií | cca 3 roky (šetřící režim 120 s) |
| Pracovní frekvence | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Dosah signálu | až 300 m (volný terén) |
| Montážní výška | 0,7 – 1,0 m |
| Dosah venkovní | max. 60 m |
| Stupeň krytí | IP 55 |
| Váha | 3300g (přijímač + vysílač) |
| Detekční rychlost | dle nastavení |
| Barva krytu | černá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více