Slouží pro signalizaci poplachu a doplňkové akustiky vně střeženého objektu. Zároveň může posloužit jako předsunutý detektor sabotáže. Bllikač tvořen SMD LED, umožňuje výběr barvy signalizace (červená, modrá). Možnost volby provozu bez i s záložním akumulátorem, pro...
Kód produktu: 2507-068 | EAN: 8595614131285 | Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ sirény | venkovní, zálohovaná (osazení volitelné) na BUS sběrnici |
| Typ sirény | piezo elektrická, 100 dB/m |
| Adresace detektoru v systému | jedna pozice |
| Napájení | ze sběrnice ústředny 12 V (9 ... 15 V) |
| Proudový odběr | 2,5 mA (jmenovitý) - 450 mA (maximální) |
| Funkce | úspora energie při výpadku napájení |
| Funkce | vestavěná vodováha pro přesné umístění |
| Záložní akumulátor | není součástí balení (volitelný) |
| Typ záložního akumulátoru | NiMh nebo NiCd pack 4,8 V / 1,8 Ah |
| Životnost baterie | cca 5 let |
| Signalizace LED | modrá / červená |
| Provedení krytu | plast, čelní kryt se prodává samostatně! |
| Barva krytu | šedá (zadní díl) |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více