Modul je určen pro montáž na DIN lištu. Poskytuje přepínací kontakt výstupního silového relé. Může sloužit například k ovládání osvětlení, ventilátoru atd.. Relé je programovatelným výstupem ústředny.Typ zařízenísběrnicový modul PG 1 - silové na DINNapájeníze...
Kód produktu: 0101-722 | EAN: 8594052539196 | Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | sběrnicový modul PG 1 - silové na DIN |
| Napájení | ze sběrnice ústředny 12 V (9 …15 V) |
| Proudová spotřeba pro volbu kabelu | 45 mA |
| Proudový odběr v klidu | 5 mA |
| Maximální zatížení výstupu | max. 8 A - indukční, kapacitní zátěž |
| Maximální zatížení výstupu | 384 W - stejnosměrný DC |
| Maximální zatížení výstupu | max. 16 A - odporová zátěž |
| Maximální zatížení výstupu | 250 V AC / 24V DC |
| Maximální zatížení výstupu | max. 1000 W - halogenové osvětlení |
| Průřez žil | max. 1 x 2,5 mm2 |
| Průřez žil | max. 2 x 1,5 mm2 |
| Krytí | IP 20 |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více