Na základě změřené teploty umožnuje ovládat topení pomocí programovatelného výstupu ústředny. Všechny funkce se nastavují v MyJABLOTRON, takže uživatel může kdykoliv a odkudkoliv vše sledovat a ovládat.Typ příslušenstvísběrnicový detektor teplotyPracovní teplota-20 ~...
Kód produktu: 0102-078 | EAN: 8594052539844 | Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ příslušenství | sběrnicový detektor teploty |
| Pracovní teplota | -20 ~ 70°C |
| Funkce | spínání PGM v systému dle nastavené teploty |
| Napájení | ze sběrnice ústředny 12 V (9 ... 15 V) |
| Adresace modulu v systému | jedna pozice |
| Odběr | 5 mA |
| Vlastnosti | notifikace při přetečení nebo podtečení nastavených teplot |
| Vlastnosti | přesnost měření: 0,1°C |
| Vlastnosti | pro funkci nutná instalace GSM a LAN komunikátoru v systému |
| Maximální počet adresných míst | až 2 teploměry v sytému |
| Ovládání | manuální režim řízení teploty |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více