Modul JA-111H TRB slouží k připojení libovolného drátového detektoru (s kontaktními nebo pulzními výstupy) k systému JABLOTRON 100+ a poskytuje pro něj napájení. Tento vestavný modul lze umístit přímo do detektoru.Typ modulusběrnicový modul pro připojení drátového...
Kód produktu: 0101-099 | EAN: 8595614115391 | Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ modulu | sběrnicový modul pro připojení drátového detektoru/roletového detektoru |
| Adresace detektoru v systému | jedna pozice |
| Napájení | ze sběrnice ústředny 12 V (9 ... 15 V) |
| Proudový odběr | 5 - 12 mA |
| Počet vstupů | 1 |
| Tamper vstup | ano, pevně nastaven |
| Ovládání PGM výstupů | ano, PGM v systému |
| Reakční doba vstupu | 0,1 s - 300 s |
| Maximální zatížení | 50 mA |
| Aktivace poplachu | pulzní/stavová |
| Přenos signálu | tamper, poplach, porucha/antimasking |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více