Venkovní IP kamera s duální Wi-Fi 2.4 a 5 GHz, IR a viditelné bílé LED. Integrovaný mikrofon a reproduktor s funkcí sirény, možnost obosměrné audiokomunikace. Detekce osob, vozidel. Aktivní alarm se sirénou 110 dB, slot pro micro SD kartu, napájení 230 VAC.Typ zařízeníIP...
Kód produktu: 2512-068 | EAN: 6923172581754 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Speciální |
| Řada | Wireless Series |
| Snímací prvek | 1/3" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.005 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0005 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Noční režim | volitelný režim světla na základě detekce |
| Přísvit | 10 m (IR 850 nm), 30 m bílé LED (Floodlight) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 98° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2560 × 1440 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 2560 × 1440@(1–25 fps)/2560 × 1440@(1–30 fps) Vedlejší stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) Třetí stream: 640 × 480@(1–25 fps)/640 × 480@(1–30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Integrovaný mikrofon a reproduktor | vizuální notifikace a audio notifikace, obousměrná audiokomunikace |
| SD karta | Micro SD karta (podpora max. 256 GB); FTP; SFTP; NAS |
| WiFi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac 2.4 G & 5 G |
| Napájení | 100–240 VAC |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více