Venkovní panoramatická kamera řady Panoramic Series. Čtyři 5 Mpix snímače o celkovém rozlišení 20 Mpix a motorickým objektivem 2,7 - 12 mm (100°-42° horizontálního úhlu záběru). IVS pravidla, detekuje průchod a vstup do vyznačeného prostoru. Audio a alarm I/O. Slot pro micro SD...
Kód produktu: 2506-012 | EAN: 6923172545251 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | Wizmind série |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.002 lux@F1.7 (Color,30 IRE); 0.0002 lux@F1.7 (B/W,30 IRE); 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní funkce | Smart Search, IVS (Perimeter Protection), People Counting, Face Detection |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 30 m (IR 850 nm) |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,8 mm–12 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 100°–42° |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2592 × 1944 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 2592 × 1944@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) Třetí stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG |
| Alarm I/O | 3 vstupy: napěťový kontakt, 5 mA 3–5 VDC/2 výstupy: napěťový kontakt, 300 mA 12VDC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 256 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100/1000 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC/PoE+ (802.3at),Basic: 7.4 W (12 VDC); 9.3W (PoE) Max. power (basic + WDR + IR + přepnutí objektivu + výstupní výkon): 21.3W (12 VDC); 24.7 W (PoE+) |
| Materiál | kov a plast |
| Antivandal | IK10; Anti-korozní úprava (na objednávku) |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více