Venkovní panoramatická antivandal řady WizMind. 4 snímače o celkovém rozlišení 16 Mpix, 180° horizontálního úhlu záběru, IR 30 m. Ochrana perimetru, kategorizace objektů člověk/vozidlo, chytré hledání, EPTZ sledování více pohybujících se objektů současně, hustota provozu...
Kód produktu: 2403-019 | EAN: 6923172548320 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Panorama |
| Řada | WizMind Series |
| Snímací prvek | 1/1.8” 2 × 4Megapixel progressive CMOS |
| Světelná citlivost | 0.001 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0001 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter Protection, Smart Search, EPTZ, Vehicle density; parking upper limit; vehicle congestion alarm, Crowd map, global people counting; people counting in area |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 30 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 180° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 5520 x 2700 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 8 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| Inteligentní videoanalýza | ochrana perimetru s kategorizací objektů čověk a vozidlo, funkce chytré hledání, EPTZ sledování více objektů současně, hustota provozu vozidel, počítání osob a hustoty davů |
| Nastavitelné funkce | DWDR, DNR, AGC, AWB, BLC, HLC, Region of Interest (RoI), Defog, Privacy Masking |
| Audio I/O | 1/1 |
| Alarm I/O | 2 channel in: 5 mA 3V–5VDC / 2 channels out: 1,000 mA 30 VDC/500 mA 50 VAC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100/1000 Mbps) |
| Napájení | PoE+ nebo 12 VDC/24 VAC/Basic: 8.2 W (12 VDC); 9.7 W (24 VAC); 9.7 W (PoE) Max. (WDR + IR intensity + intelligence on+ max. stream): 21.5 W (12 VDC); 24.2 W (24 VAC); 24.2 W (PoE) |
| Typ PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Materiál | kov a plast |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | stříbrná |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více