Venkovní antivandal řady WizMind Series S, IVS ochrana perimetru, inteligentní detekce objektů. SMD 3.0 detekce člověk/vozidlo. AcuPick auto hledání pohybujících se objektů. AI SSA dynamické přizpůsobení obrazu. Detekce tváře, počítání osob, heatmapa, metadata, inteligentní...
Kód produktu: 2411-004 | EAN: 6923172587992 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | WizMind Series S |
| Snímací prvek | 1/2.8” 2Megapixel progressive scan CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0007 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0004 lux@F1.6 (B/W,30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | IVS (Perimeter Protection), Smart Object Detection, SMD 3.0, AcuPick, AI SSA, Face Detection, People Counting, Heat Map, Video Metadata, Smart Search, Smart Sound Detection |
| Inteligentní videoanalýza | IVS (ochrana perimetru); inteligentní detekce objektů; SMD (detekce člověka a vozidla) 3.0; AcuPick (automatizované hledání pohybujících se objektů jedním klikem); AI SSA (dynamické přizpůsobení obražu světelným podmínkám prostředí); detekce obličejů; počítání osob; tepelná mapa; metadata videa; inteligentní vyhledávání; inteligentní detekce zvuku |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 50 m (IR 850 nm) |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 7 mm–35 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 30°–11° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon, 1/1 |
| Alarm I/O | 2 vstupy: napěťový kontakt, 5 mA 3V–5 VDC / 1 výstup: napěťový kontakt, 300mA 12V DC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD card (support max. 1 TB); NAS |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | 12 VDC/PoE (802.3af)/ePoE, Basic: 3.4 W (12 VDC); 4.5 W (PoE), Max. (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 9.3 W (12 VDC); 11.6 W (PoE) |
| Napájení ePoE | ano |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více