Venkovní antivandal IP kamera řady WizMind s vysoce citlivým snímačem Starlight AI SMD 3.0 ochrana perimetru, detekce osob/vozů. 4 Mpix, objektiv 2,7 - 12 mm (114° až 47°), bílé LED 60 m, micro SD kartu, poplach I/O. Tato řada má detekci pohybu, AI, klasifikaci objektů, počítání...
Kód produktu: 2303-067 | EAN: 6939554964428 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | WizMind |
| Snímací prvek | 1/1.8" 4Megapixel CMOS image sensor |
| Světelná citlivost | 0.003 lux@F1.8 (Color, 30 IRE) 0.0003 lux@F1.8 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | Artifical Inteligence - Perimeter protection, SMD 3.0, Face detection, Face attributes, People counting, Heat map, Object Abandoned/Missing |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (IR cut filtr) |
| Přísvit | 60 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-12 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 114°–47° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 x 1520 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 4 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 140 dB |
| Inteligentní videoanalýza | AI umělá inteligence + IVS pravidla - ochrana perimetru, rozpoznání osoby a vozidla, klasifikace objektů SMD 3.0, počítání osob, detekce tváře, atributy tváře, heat mapy, chybějící a přidaný objekt |
| Nastavitelné funkce | AI, SMD 3.0., IVS, SSA, FD, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, defog, detekce pohybu, atd. |
| Audio I/O | 1/1 |
| Alarm I/O | 2 channel in: 5 mA 3V–5VDC / 1 channel out: 300 mA 12 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE/ePoE nebo 12 VDC/3 W (12 VDC); 3.7 W (PoE) Max. (max. stream + IR LED + focus): 9.9 W (12 VDC); 10.9 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Napájení ePoE | ano |
| Materiál | kov a plast |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | černá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více