Venkovní 4G IP kamera řady WizSense Series na vzdálené aplikace bez připojení internetu v místě instalace. Integrovaný LTE modul pro datovou komunikaci. K přesné detekci slouží PIR detektor s dosahem 10 m při instalační výšce 2,5 m, SMD Plus, detekce pohybu, zvuku a možnost...
Kód produktu: 2301-084 | EAN: 6923172582331 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Speciální |
| Řada | WizSense Series |
| Snímací prvek | 1/3” 4Megapixel progressive CMOS |
| Světelná citlivost | 0.01 Lux@F1.6 (Color,30IRE) 0.001 Lux@F1.6 (B/W,30IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | Motion detection, PIR detector, SMD Plus |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 50 m IR LED a 30 m bílé LED |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 102° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 x 1520 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 4 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | PIR detektor s dosahem 10 m při instalační výšce 2,5 m, SMD Plus, IVS pravidla, detekce pohybu, detekce zvuku |
| Nastavitelné funkce | AI SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, Smart Illumination, Defog, AFSA, Image Rotation, Mirror, Privacy Masking |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon a reproduktor (možnost obousměrné audiokomunikace) |
| Alarm I/O | 1 channel in: 5 mA 3V–5VDC / 1 channel out: 300 mA 12 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Senzor PIR | PIR detektor s dosahem 10 m při instalační výšce 2,5 m |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | 12 VDC/Sleep Mode: 0.03 W General Mode: 4 W Power Saving Mode: 2 W Max. (4G pulling stream+IR+speaker+warning light): 7.5 W |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více