Sada vnitřní zápustná IP kamera, skrytá montáž s modulem webserver (společně). Zápustný fixní pinhole objektiv 2,8 mm (úhel 101°), 4 Mpix se 25 sn./s. AI a IVS pravidla: perimetr, rozpoznání osob/vozidel, klasifikace, detekce tváře, atributy tváře, lelkování, shromažďování...
Kód produktu: 2201-098 | EAN: 6923169703640 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Speciální |
| Řada | Pinhole WizMind Series |
| Snímací prvek | 1/2.7” 4Megapixel progressive scan STARVIS™ CMOS |
| Světelná citlivost | 0.005 Lux@F2.0 (Color,30 IRE) 0.0005 Lux@F2.0 (B/W,30 IRE) |
| Technologie | Artifical Inteligence: Perimeter protection, SMD Plus, Face detection, Face Attributes, Object Abandoned/Missing |
| Noční režim | režim DEN/NOC - elektronický |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 101° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 x 1520 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 4 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | AI umělá inteligence a IVS pravidla: ochrana perimetru, rozpoznání osoby a vozidla, klasifikace objektů, detekce tváře, šest atributů tváře, detekce lelkování, shromažďování osob, opuštěný/ztracený objekt |
| Nastavitelné funkce | AI, IVS, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekce pohybu, atd. |
| Audio I/O | 1/1 |
| Alarm I/O | 2/2 |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12VDC/Basic: 2.4W (12V DC); 3W (PoE) Max. (Intelligence + WDR): 3.9W (12V DC); 4.8W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kovový kryt |
| Barva | černá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více