Venkovní bullet IP řady WizSense dual přísvit, mikrofon, AI, vysoká citlivost snímače. Nočním režimu používá IR přísvit, který zobrazuje černobílý obraz, při detekci osoby/vozidla aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný při narušení...
Kód produktu: 2506-020 | EAN: 6939554956508 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | WizSense 2 Series |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0008 lux@F1.0 |
| Inteligentní funkce | Smart Search, SMD Plus, IVS (Perimeter Protection) |
| Noční režim | umožňuje barevné snímání 24/7 za podmínky dostatečného světla v prostoru, ale současně je kamera doplněna bílým LED světlem pro rozšířené možnosti instalace do prostor s nedostatkem osvětlení |
| Přísvit | 30 m (bílé světlo) |
| WizColor | ano |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 93° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 × 2160 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 3840 × 2160@(1–20 fps)/2688 × 1520@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 256 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC (±30%); PoE (802.3af),Basic: 2.4 W (12 VDC); 3.2 W (PoE); Max.: 6.2 W (12 VDC); 7.5 W (PoE) (H.265+ inteligence + WDR + intenzita přísvitu) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více