Duální kamera 4 Mpix Wizmind série stereospocká pro počítání osob, vhodná pro vstupy s instalací ze stropu. Pokročilá analýza AI pro řízení fronty, detekce obličeje, ochranu perimetru, stereo analýza. Využitím SW výrobce DSS lze získat pokročilé statistiky a přehledy....
Kód produktu: 2507-069 | EAN: 6923172537614 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Speciální |
| Řada | WizMind |
| Snímací prvek | 1/2.8” 4Megapixel progressive CMOS |
| Světelná citlivost | 0.005 Lux@F1.6 (Color,30IRE) 0.0005 Lux@F1.6 (B/W,30IRE) 0 Lux (Illuminator on) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Technologie | Artifical Inteligence: Perimeter protection, Face detection, Face atributes, People counting, Abandoned object, missing object, Fall detection; people approaching detection; people No. error; stay detection; violence detection |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (IR cut filtr) |
| Přísvit | 20 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 122° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2560 x 1440 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 4 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| Inteligentní videoanalýza | Umělá inteligence: ochrana perimentru, klasifikace objektů, detekce obličeje, atributy obličeje, počítání osob, detekce pádu, násilí, lelkování, shromažďování, opuštěný objekt, zmizelý objekt |
| Nastavitelné funkce | AI, IVS, DWDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekce pohybu, atd. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon a reproduktor |
| Alarm I/O | 2 channels IN: 5 mA 3–5VDC / 2 channels OUT: 1000 mA 30 VDC/500 mA 50 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE/ePoE nebo 12 VDC/Basic power consumption: 4W (12V DC); 6.4W (PoE) Max. power consumption (H.265+main stream/IR intensity+IR on): 11.3W (12V DC); 12.9W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Napájení ePoE | ano |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více