Dome ball černá IP řady WizSense 3 Series, Dual přísvit, IVS ochrana perimetru, SMD detekce člověk/vozidlo, AcuPick auto hledání pohybujících se objektů. AI SSA dynamické přizpůsobení obrazu, inteligentní hledání, integrovaný dual mikrofon a repro (obousměrná audiokomunikace),...
Kód produktu: 2512-062 | EAN: 6937552406742 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizSense 3 Series |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0003 lux@F1.2 (Color, 30 IRE) 0.0001 lux@F1.2 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní funkce | SMD 4.0, Smart Search, IVS (Perimeter Protection), Face Detection (Full Image), AI SSA, AcuPick |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nast |
| WizColor | ano |
| Smart Dual Light | ano |
| Přísvit | 50 m (IR 850 nm) 50 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7–12 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 114°–48° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 × 1520 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 2688 × 1520@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) Třetí stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | AI H.265; AI H.264; H.265+; H.264+; H.265; H.264; H.265H; H.264H; H.265B; H.264B; MJPEG |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | 1/1 |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Integrovaný mikrofon a reproduktor | Integrovaný duální mikrofon, Integrovaný reproduktor |
| Alarm I/O | 1 vstup: napěťový kontakt, 5 mA 3–5 VDC/1 výstup: beznapěťový kontakt, 1,000 mA 30 VDC/500 mA 50 VAC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100/1000 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC (±30%); PoE+ (802.3at),Basic: 3.3 W (12 VDC); 4.5 W (PoE) Max.: 10.7 W (12 VDC); 12.8 W (PoE) (H.265+WDR+ warm light + siren and light active deterrence + intelligence on) |
| Materiál | kov |
| Barva | černá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více