Venkovní kamera řady Wi-Fi Series. WiFi 2,4 GHz, dosah 120 m. Integrovaný mikrofon a reproduktor (možnost obousměrné audiokomunikace). Detekce pohybu a detekce zvuku. 2 Mpix rozlišení, smart IR přísvit 30 m, fixní objektiv 2,8 mm (100°). Napájení 12 VDC (součástí balení)....
Kód produktu: 2403-031 | EAN: 6923172533937 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | Wi-Fi Series |
| Snímací prvek | 1/2.8" 2Megapixel Progressive scan CMOS |
| Světelná citlivost | 0.025 lux@F2.0 (Color, 30 IRE) 0.0025 lux@F2.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | Motion Detection, Audio Detection |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 30 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 100° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| Nastavitelné funkce | DWDR, DNR, AGC, AWB, BLC, HLC, Smart Illumination, Image Rotation, Mirror |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon a reproduktor (možnost obousměrné audiokomunikace) |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| WiFi | WiFi 2,4 GHz (dle normy IEEE802.11b/g/n), dosah 120 m |
| Napájení | 12 VDC/Basic: 1.9 W (12 VDC) Max. (H.265+IR intensity): 6.1 W (12 VDC) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více