Venkovní IP kamera řady WizSense 2 Series, integrovaný mikrofon. Technologie WizColor umožňuje barevné snímání 24/7 s velmi vysokou kvalitou obrazu a současně je kamera doplněna bílým LED světlem pro rozšířené možnosti instalace do prostor bez externího osvětlení. IVS...
Kód produktu: 2512-069 | EAN: 6939554956645 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizSense 2 Series |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0002 lux@F1.0 |
| Inteligentní funkce | IVS (Perimeter Protection), SMD Plus, Smart Search |
| Noční režim | umožňuje barevné snímání 24/7 za podmínky dostatečného světla v prostoru, ale současně je kamera doplněna bílým LED světlem pro rozšířené možnosti instalace do prostor s nedostatkem osvětlení |
| WizColor | ano |
| Přísvit | 30 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 78° |
| Rozlišení | 6 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3288 × 1850 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 3288 × 1850@(1–20 fps)/2688 × 1520@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG |
| WDR | 120 dB |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 256 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC (±30%); PoE (802.3af), Basic: 2.4 W (12 VDC); 3 W (PoE), Max. (H.265+ intelligence on + WDR + illuminator intensity): 5.6 W (12 VDC); 6.4 W (PoE) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více