Venkovní IP kamera řady WizSense 2 Series s technologií duálního přísvitu pro barevný noční obraz při detekci člověka a vozidla. Integrovaný mikrofon. Analytické funkce IVS (ochrana perimetru), SMD Plus (detekce člověka a vozidla), Smart hledání. Slot pro micro SD kartu....
Kód produktu: 2601-645 | EAN: 6939554951381 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizSense 2 Series |
| Snímací prvek | 1/2.5" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.008 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0008 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní funkce | Smart Search, IVS (Perimeter Protection), SMD Plus |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nastavit i do běžných režimů, úplně bez přísvitu, pouze noční IR LED nebo pouze bílé LED |
| Smart Dual Light | ano |
| Přísvit | 30 m (bílé světlo) 30 m (IR 850 nm) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 95° |
| Rozlišení | 12 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 4480 × 2512 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 4480 × 2512@(1–15 fps)/3072 × 1728@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 256 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC (±30%); PoE (802.3af),Basic: 2.3 W (12 VDC); 3.0 W (PoE); Max.: 6.2 W (12 VDC); 7.2 W (PoE) (H.265 + intelligence on + illuminator intensity) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | černá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více