Venkovní dome IP řady WizMind Series X, detekce opuštěný/zmizelý objekt, EPTZ, IVS ochrana perimetru, detekce/rozpoznávání tváře, detekce pracovních pomůcek, počítání osob, heatmapa, ANPR, správa parkovacích míst, integrovaný duální mikrofon, repro (obousměrná komunikace),...
Kód produktu: 2403-195 | EAN: 6923169759623 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | WizMind Series X |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0006 lux@F1.2 (Color, 30 IRE) 0.0003 lux@F1.2 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | Abandoned object, missing object, EPTZ, IVS (Perimeter Protection), Face Detection, Face Recognition, PPE Detection, People Counting, Heat Map, ANPR, Parking Space Management |
| Inteligentní videoanalýza | opuštěný objekt, zmizelý objekt, EPTZ, IVS (ochrana perimetru), detekce obličeje, rozpoznávání obličeje, detekce pracovních pomůcek, počítání osob, tepelná mapa, ANPR, správa parkovacích míst |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 40 m (IR 850 nm) |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2.7 mm–12 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 105°–48° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 × 2160 px |
| Rychlost snímkování | Main Stream: 3840 × 2160@(1–25/30 fps), Sub stream: 1920×1080@(1–25/30 fps), Third stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps), Fourth stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps), Fifth stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) High Frame Rate: Main Stream: 3840 × 2160@(1–50/60 fps), Sub stream: 1920×1080@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný duální mikrofon a reproduktor (možnost obousměrné audiokomunikace) |
| Alarm I/O | 3 vstupy: napěťový kontakt, 5mA 3V–5V DC/2 výstupy: beznapěťový kontakt, 1,000mA 30V DC/500mA 50V AC |
| SD karta | FTP;SFTP; Micro SD card (podpora max. 1 TB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100/1000 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC/24 VAC/PoE+ (802.3at)/ePoE; Basic: 6.6 W (12 VDC); 9.3 W (24 VAC); 9.8 W (PoE) Max. (ICR switch + IR intensity): 18.7 W (12 VDC); 24.8 W (24 VAC); 25.2 W (PoE) Heating: 3 W (12 VDC); 4.6 W (24 VAC); 5.47 W (PoE) |
| Napájení ePoE | ano |
| Materiál | kov + plast |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více