Venkovní antivandal řady WizMind snímač Starlight. 8 Mpix, smart IR 40 m, objektiv 2,7-12 mm (úhel 110°-45°), micro SD, audio, alarm I/O. Ve firmwaru této řady je chytrá detekce pohybu SMD 3.0 a ochrana perimetru s kategorizací objektů člověk/vozidlo, detekce zapomenutého a...
Kód produktu: 2312-013 | EAN: 6923172524874 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | WizMind Series |
| Snímací prvek | 1/1.8” 8Megapixel progressive scan CMOS |
| Světelná citlivost | 0.004 Lux@F1.4 (Color, 30IRE) 0.0004 Lux@F1.4 (B/W, 30IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter protection, SMD3.0, Smart Object Detection, Face detection, People Counting, Heat Map |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 40 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-12 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 110°-45° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 x 2160 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 8 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | chytrá detekce pohybu SMD 3.0 a ochrana perimetru s kategorizací objektů čověk a vozidlo, detekce zapomenutého a zmizeleho objektu, detekce tváří, počítání osob, heat mapy |
| Nastavitelné funkce | BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, Smart Illumination, Defog, Image Rotation, Mirror, Privacy Masking |
| Audio I/O | 1/1 |
| Alarm I/O | 1 channel in: 5 mA 3V–5VDC / 1 channel out: 300 mA 12 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE/ePoE nebo 12 VDC/24 VAC/Basic power consumption: 5.2 W (12 VDC); 5.0 W (24 VAC); 5.5 W (PoE) Max. power consumption (H.265 + max. stream + intelligent function + IR LED + focus): 9.6 W (12 VDC); 9.9 W (24 VAC); 10.1W (PoE) |
| Napájení ePoE | ano |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více