Venkovní antivandal dome IP kamera řady WizSense s pevným širokoúhlým objektivem 2,1 mm (úhel 180°), mikrofon, Smart IR přísvit 15 m. Ochrana perimetru detekce osob/vozidel SMD 3.0, EPTZ elektronický zoom a sledování cílů inteligentních alarmů. Kamera je dále vybavena umělou...
Kód produktu: 2303-038 | EAN: 6923172534286 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | WizSense |
| Snímací prvek | 1/2.7” 4Megapixel progressive CMOS |
| Světelná citlivost | 0.01 lux@F2.0 (Color, 30 IRE) 0.001 lux@F2.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter protection, EPTZ: Enlarge and track the targets of intelligent alarms, SMD 3.0 |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 15 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,1 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 180° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 x 1520 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 4 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | AI umělá inteligence + IVS pravidla - ochrana perimetru a detekce pohybu SMD 3.0 s klasifikací objektů, EPTZ: elektronický zoom a sledování cílů inteligentních alarmů |
| Nastavitelné funkce | AI, IVS, SMD 3.0, SSA, WDR, EIS, Defog, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekce pohybu, atd. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Alarm I/O | 1 channel in: 5 mA 3V–5VDC / 1 channel out: 1,000 mA 30V DC/500mA 50V DC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12 VDC/3.2W (12 V DC); 3.9 W (PoE) Max. (H.265+main stream/IR intensity+IR on): 6.4 W (12V DC); 7.7 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více