Venkovní IP antivandal kamera řady WizMind 5 series. Smart dual přísvit, integrovaný duální mikrofon a reproduktor s možností obousměrné audiokomunikace. Analytické funkce AcuPick, Video Metadata, Face Detection, Smart Search, People Counting, Heat Map, SMD 4.0, IVS (Perimeter...
Kód produktu: 2511-052 | EAN: 6923172599421 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | WizMind 5 Series |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0002Lux@F1.0(Color,30IRE) 0.0001Lux@F1.0(B/W,30IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní funkce | Video Metadata, SMD 4.0, AcuPick, Face Detection, Heat Map, Smart Search, People Counting, IVS (Perimeter Protection) |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nastavit i do běžných režimů, úplně bez přísvitu, pouze noční IR LED nebo pouze bílé LED |
| Smart Dual Light | ano |
| Přísvit | 60 m (IR 850 nm) 50 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 93° |
| Rozlišení | 6 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3072 × 2048 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 3072 × 2048@(1 fps–25/30 fps) Vedlejší stream: 704 × 576@(1 fps –25 fps)/704 × 480@(1 fps–30 fps) Třetí stream: 1920 × 1080@(1 fps–25/30 fps) Čtvrtý stream: 1280 × 720@(1 fps–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | AI H.265; AI H.264; H.265+; H.264+; H.265; H.264; H.265H; H.264H; H.265B; H.264B; MJPEG |
| WDR | 130 dB |
| Audio I/O | 1/1 |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Integrovaný mikrofon a reproduktor | Integrovaný duální mikrofon, Integrovaný reproduktor |
| Alarm I/O | 1 vstup: napěťový kontakt (max load 5 mA 3–5 VDC)/1 výstup: beznapěťový kontakt, max load 1,000 mA 30 VDC/500 mA 50 VAC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 1 TB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Enhancement Base-T) |
| Napájení | 12 VDC (±30%); PoE+ (802.3at); ePoE,Basic: 4.1 W (12 VDC); 4.8 W (PoE) Max. (IR on + WDR + intelligence on + siren and light active deterrence): 21.7 W (12 VDC); 23.9 W (PoE) |
| Napájení ePoE | ePoE |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | černá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více