Panoramatická antivandal IP kamera WizMind, AI s vysokou citlivostí snímače. Objektiv 1,85 mm a panorama obraz (360°). 8 Mpix při 25 snímků/s, IR LED přísvit 10 m. Perimetr, počítání osob, heat mapy. Kamera poskytuje bohaté detaily a zároveň panorama pohled. Integrovaný mikrofon,...
Kód produktu: 2304-005 | EAN: 6923172507921 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Panorama |
| Řada | WizMind |
| Snímací prvek | 1/1.7" 8Megapixel CMOS image sensor |
| Světelná citlivost | 0.01 Lux@F2.0 (Color, 30 IRE) 0.001 Lux@F2.0 (B/W, 30 IRE) 0 Lux (Illuminator on) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter Protection, People Counting, Heat Map |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 10 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 1,85 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 185° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3280 x 2480 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 8 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| Inteligentní videoanalýza | AI umělá inteligence, IVS pravidla, ochrana perimetru, počítání osob, heat mapy |
| Nastavitelné funkce | AI, IVS, DWDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, defog, detekce pohybu, atd. |
| Audio I/O | integrovaný duální mikrofon a reproduktor (možnost obousměrné audiokomunikace) |
| Alarm I/O | 2 channels in: 5 mA 3V–5VDC / 2 channels out: 1000 mA 30 VDC/500 mA 50 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100/1000 Mbps) |
| Napájení | PoE+ nebo 12VDC/Basic: 6.5 W (12 VDC); 6.1 W (PoE) Max. (ICR + IR intensity): 13 W (12 VDC); 13.9 W (PoE) Heating: 3 W (12 VDC); 3 W (PoE) |
| Typ PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více