Venkovní kompakt HDCVI kamera řady Pro s vysokou citlivostí, mikrofon, formáty CVI, TVI, AHD, CVBS - přepnutí PFM820. Objektiv 2,7 až 13,5 mm (úhel 108° - 29°), mechanický IR filtr, přísvit 80 m. WDR (120 dB) a 3D/2D-DNR. Full HD rozlišení (1920 x 1080 px), nastavení OSD menu...
Kód produktu: 1808-051 | EAN: 8595584643993 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Provedení | BULLET |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 1/2,8" 2,1Megapixel CMOS |
| Minimální osvětlení | 0,004/0 lux při IR zapnuto/F1,6 |
| Noční režim | mechanický IR filtr, Smart IR LED |
| Přísvit | 80 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-13,5mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 108°-29° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px (1080p/Full HD) |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 1080p, 50 sn/s při 720p |
| Nastavení | funkce Control over Coax (CoC) - nastavení OSD menu kamery po koaxiálním kabelu z DVR |
| WDR | 120 dB |
| Nastavitelné funkce | WDR, 3D/2D-DNR, AWB, AGC, BLC, přepnutí do CVBS |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Napájení | 12 V=/8,2 W při IR zapnuto |
| Materiál | kovový kryt, krytí IP67 |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více