Venkovní panoramatická antivandal 6 Mpix IP kamera 360° (horizont. 180°), obj. 1.68 mm, IR 15 m, integrovaný mikrofon dual s repro, SD karta až 1 TB. Při horizontální montáži umožňuje přehled situace všemi směry, funkce obrazu (original, panorama, double panorama, Eptz, atd)....
Kód produktu: 2505-055 | EAN: 6939554929922 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Panorama |
| Řada | WizMind |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Snímací prvek | 1/2.5" 6Megapixel progressive CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0006 Lux@F2.0 |
| Technologie | Artifical Inteligence - Perimeter protection, People counting, Heat map |
| Noční režim | pouze elektronický |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 1,68 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 360° |
| Rozlišení | 6 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2560 x 2560 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 6 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | Software Smart PSS Lite, DSS Express, DSS Pro, mobilní aplikace DMSS, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | AI umělá inteligence + IVS pravidla - ochrana perimetru, rozpoznání osoby a vozidla, klasifikace objektů, počítání osob, heat mapy |
| Nastavitelné funkce | AI, IVS, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekce pohybu, atd. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Alarm I/O | 1/1 |
| SD karta | Micro SD (max.1 TB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | Basic power consumption: 1.4W (12V DC); 2.6W (PoE) Max. power consumption (H.265 + intelligent function + WDR): 8.1W (12V DC); 10W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov+plast |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více