Indikátor rosného bodu a zpětného tahu TI 410 Indikátor rosného bodu a zpětného tahu TI 410 je ruční přístroj s rychlou reakcí pro kontrolu zpětného tahu v uzavřeném plynovém ohništi. Zpětný tah spalin se vyznačuje proti okolnímu vzduchu zvýšenou vlhkostí a teplotou. Pro...
Kód produktu: 6808 | Výrobce: Wöhler Bohemia
Indikátor rosného bodu a zpětného tahu TI 410 je ruční přístroj s rychlou reakcí pro kontrolu zpětného tahu v uzavřeném plynovém ohništi. Zpětný tah spalin se vyznačuje proti okolnímu vzduchu zvýšenou vlhkostí a teplotou. Pro bezpečné určení zpětného tahu je prováděno měření pomocí dvou nezávislých senzorů - měření teploty a měření povrchového odporu na senzorové desce. Při překročení daného odporu na senzorové desce je vydán optický a akustický signál. Mezi hlavní přednosti indikátoru rosného bodu a zpětného tahu TI 410 patří:
| Měření teploty: | |
| Rozsah měření: | -40 °C až 100 °C |
| Rozlišení: | 0,1 °C |
| Přesnost: | ± 1 °C |
| Indikátory: | |
| Akustický: | pulsní tón |
| Optický: | čtyř bodová stupnice |
| Teplotní ukazatel: | při zvýšení teploty oproti okolí |
| Obecné informace: | |
| Senzorová deska: | oboustranná |
| Délka flexibilní sondy: | 440 mm |
| Automatické vypnutí: | po 4 min |
| Napájení: | 9V |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více