Bezdrátový elektrochemický senzor CO plynu s displejem a akustickou sirénou. LED indikace provozu, alarmu, chyby, nízkého napětí baterie. Frekvence 868 MHz, šifrování komunikace AES-128, přenos až na 1000 m (viditelná vzdálenost), auto přepínání RF kanálů, nastavitelný z...
Kód produktu: 2602-046 | EAN: 6976643258006 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | bezdrátový elektrochemický detektor CO plynu |
| Napájení | 1x výměnná baterie: CR123A, životnost 3 roky |
| Frekvence | 868 MHz, obousměrná bezdrátová technologie, šifrování AES-128 |
| Dosah signálu | až 1000 m (volný terén) |
| Rozsah detekce CO | 50 ppm: 60 min–90 min 100 ppm: 10 min–40 min 300 ppm: < 3 min |
| LED indikátor | LED indikace provozu, alarmu, chyby, nízkého napětí baterie |
| Funkce | podpora automatického přepínání RF kanálů, pomocí aplikace konfigurovatelný na dálku |
| Instalace | na stěnu |
| Provedení krytu | plast |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více