Venkovní antivandal řady WizMind S snímač Starlight. Chytrá detekce SMD 3.0, perimetr s kategorizací objektů člověk/vozidlo, zapomenutý/zmizelý objektu, mikrofon. AI SSA pro dynamické přizpůsobení obrazu. Detekce tváří, počítání osob, video metadata, heatmapy, chytré...
Kód produktu: 2311-088 | EAN: 6923172578709 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | WizMind Series S |
| Snímací prvek | 1/2.7” 5Megapixel progressive scan CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0009 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0005 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter protection, SMD3.0, Smart abandoned object; smart missing object, AI SSA, Face detection, People Counting, Video Metadata, Heat Map, Smart Sound Detection |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 80 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 92° |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2960 x 1668 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 5 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | chytrá detekce pohybu SMD 3.0 a ochrana perimetru s kategorizací objektů čověk a vozidlo, detekce zapomenutého a zmizeleho objektu, funkce AI SSA pro dynamické přizpůsobení obrazu světelným podmínkám prostředí, detekce tváří, počítání osob, video metadata, heat mapy, chytré hledání, chytrá detekce z |
| Nastavitelné funkce | AI SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, Smart Illumination, Defog, Image Rotation, Mirror, Privacy Masking |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Alarm I/O | 1 channel in: 5 mA 3V–5VDC / 1 channel out: 300 mA 12 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE/ePoE nebo 12 VDC/Basic: 4.1 W (12 VDC); 5.2 W (PoE) Max. (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 8.3 W (12 VDC); 9.8 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Napájení ePoE | ano |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | černá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více