Hlukoměr SP 22 Digitální hlukoměr SP 22 je diagnostický přístroj z nabídky firmy Wöhler, který slouží k měření hladiny hluku v šesti rozsazích. Tento přístroj disponuje přepínáním mezi hodnocením A a C, dále je možno volit mezi krátkou a dlouhou časovou konstantou. V...
Kód produktu: 6670 | Výrobce: Wöhler Bohemia
Hlukoměr SP 22
Digitální hlukoměr SP 22 je diagnostický přístroj z nabídky firmy Wöhler, který slouží k měření hladiny hluku v šesti rozsazích. Tento přístroj disponuje přepínáním mezi hodnocením A a C, dále je možno volit mezi krátkou a dlouhou časovou konstantou. V případě dlouhodobého monitorování hladiny hluku lze přístroj připojit k PC přes port RS-232. Mezi hlavní přednosti hlukoměru SP 22 patří:
| Měřené hodnoty: | |
| Kmitočtové rozpětí: | 31,5 Hz až 8 kHz |
| Přesnost: | ± 1,5 dB |
| Měření při A hodnocení: | 30 dB až 130 dB |
| Měření při C hodnocení: | 35 dB až 130 dB |
| Automatický rozsah: | 30 dB až 130 dB |
| Rozmezí 6ti měřících úrovní: | 30...80 dB; 40...90 dB; 50...100 dB |
| 60...110 dB; 70...120 dB; 80...130 dB | |
| Nastavení časové konstanty: | FAST: 125 ms |
| SLOW: 1 s | |
| Obecné informace: | |
| Mikrofon: | pr. 6 mm |
| Pracovní teplota: | 4 °C až 50 °C |
| Skladovací teplota: | -20 °C až 60 °C |
| Rozměry: | 80 x 256 x 38 mm |
| Hmotnost: | 240 g |
| Napájení: | 9V |
| Analogové výstupy: | AC; DC |
| Provozní doba: | 20 hod. |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více