Hliníkové skládací schůdky Güde pro všechny montáže, renovace na stavbě nebo v domácnosti. Vybavení - funkce • maximální zatížení: 150 kg • rozměry horní...
Kód produktu: 40964 | EAN: 4015671386472 | Výrobce: GÜDE
| Hliníkové skládací schůdky Güde pro všechny montáže, renovace na stavbě nebo v domácnosti.
|
| Pracovní výška plošiny | 610 mm |
| Horní plošina | 335 x 210 mm |
| Rozměry ve složeném stavu | 680 x 440 x 200 mm |
| Skládací | ano |
| Protiskluzový povrch | ano |
| Oboustranné | ano |
| Materiál | hliník |
| Počet příček | 3 |
| Nosnost | 150 kg |
| Hmotnost | 2,8 kg |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více